Niektórzy znaleźli się tutaj przypadkiem, inni natomiast chcieli dołączyć do FIEGE już od dłuższego czasu. Każda z naszych opowieści jest inna, ale wszystkie w pewnym momencie spotykają się w jednym punkcie. W FIEGE. To nasze historie tworzą naszą paczkę FIEGE.

Małgorzata

Kierownik Obszaru, Dział Zwrotów

 


„W Ameryce zaczęłam pracować na stanowisku Problem Solvera. Wszystko wtedy dopiero się rozkręcało, miałam podobnie jak moi koledzy i koleżanki duży wkład w to, jak wszystko będzie wyglądało. Wtedy też powstawał Dział Zwrotów (Returns). I nigdy bym nie przypuszczała, że czeka mnie kolejny awans.
W maju 2019 roku zaproponowano mi posadę Team Leadera, czyli Lidera Zespołu. To był szok, bo wszystko działo się tak szybko. Ale czułam się świetnie w tym co robię. Otaczali mnie niesamowici ludzie, którzy cały czas mnie motywowali. Moi szefowie również zawsze byli dostępni i służyli pomocą. Do dzisiaj tak jest.
Dziś jestem Area Managerem, czyli Kierownikiem Obszaru w Dziale Zwrotów. Założyłam biały polar, który u nas charakteryzuje decyzyjne i odpowiedzialne stanowiska. Jestem z niego dumna.”

Joanna

Lider Zespołu, Dział Jakości

 


„Pracę w FIEGE rozpoczęłam w 2019 roku w lutym od stanowiska magazyniera. Pierwszy miesiąc pracy w Centrum Dystrybucyjnym w Ameryce – pusta hala, ustawianie regałów, pierwsze kartonowanie, pierwsze etykietowanie kartonów, oklejanie oznaczeń kartonowych i regałów. Pierwsze inwentaryzacje pustych regałów, później rozpoczął się długotrwały proces zatowarowania, ruszyły procesy – zwroty, pack, receive i pozostałe.

Przez mój pierwszy rok pracy byłam pracownikiem działu jakości – specjalista ds. jakości. Natomiast w listopadzie/październiku 2020 roku otrzymałam awans na lidera zespołu liczącego 25 osób w dziale jakości. Stając się tym samym drugim z kolei liderem w naszym dziale. W roli lidera zespołu jest różnie. Jest to proces dla mnie nowy, którego się uczę. Patrząc na zmiany jakie się pojawiają, procedury, podręczniki. Jest to nieustanne wyzwanie.

Przyjdź, zobacz, nie rezygnuj tylko zostań z nami!”