Oferty pracy

Kierownik ds. Ochrony

Posiada min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z ochroną osób i mienia (mile widziane w firmach logistycznych/produkcyjnych), zna systemy zabezpieczeń (kontrola dostępu, zarządzaniem identyfikatorami, CCTV, systemy alarmowe włamań itp.), posiada doświadczenie przy współpracy z organami ścigania w zakresie prowadzenia dochodzeń, posiada wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem, zapobiegania stratom, potrafi zarządzać zespołem pracowników oraz koordynować prace pracowników na podległym obiekcie.

Konserwator

Wykonuje drobne prace naprawcze i konserwatorskie w budynku biurowym i hali magazynowej, współpracuje z serwisantami w trakcie trwania serwisu, zgłasza potrzeby części zamiennych, materiałów i środków niezbędnych do wykonywania napraw oraz przestrzeganie standardów ich obiegu (pobieranie, składowanie, weryfikacja części), przestrzega przepisy i zasady BHP i zasady przeciw pożarowego podczas pracy.

Kierownik Obszaru/ Area Manager

Odpowiada za wyniki operacyjne na podległym obszarze w magazynie, zarządza dużymi zespołami pracowników w dwustopniowej strukturze organizacyjnej (do 150 osób). Raportuje bezpośrednio do Operation Managera.

Magazynier

Kompletuje, pakuje oraz wysyła zamówienia. Przyjmuje i rozlokowywuje towary w w magazynie lub obsługuje zwroty zamówień. Od kandydatów nie są wymagane specjalne umiejętności, wszystkiego nauczą się w firmie.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Prowadzi pełną dokumentację kadrowo-płacową, sporządza raporty związane z kosztami wynagrodzeń, rozlicza oraz ewidencjonuje czas pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń, przygotowuje raporty oraz zestawienia w zakresie kadr i płac dla potrzeb ZUS, PIT, GUS, rozliczeń podatkowych Spółki i indywidualnych pracowników oraz zaświadczeń dla pracowników, obsługuje program kadrowo-płacowy.

Specjalista ds. jakości

Przeprowadza audyty procesowe weryfikujące poprawność i jakość procesów logistycznych. Realizuje inwentaryzację ciągłą i sprawdza jakość stanów magazynowych.

Lider zespołu

Organizuje, koordynuje i monitoruje pracę podległego zespołu (do 20 osób). Zapewnia określony poziom wydajności operacyjnej, prawidłowe stosowanie procedur magazynowych oraz zasad BHP.

APLIKACJA SPONTANICZNA

Napisz do nas jeżeli jesteś zainteresowany pracą, ale nie znalazłeś stanowiska dla siebie.