Kierownik Obszaru / Area Manager

Poznaj FIEGE

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Brzozie k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów. Możesz być częścią tego zespołu, ponieważ już wkrótce w rozpoczniemy działalność logistyczną na terenie centrum dystrybucyjnego, w którym zatrudnimy kilkaset osób.

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • zarządzanie dużymi zespołami pracowników w dwustopniowej strukturze organizacyjnej
  • zarządzanie podległym obszarem
  • kontrola i weryfikacja systemów logistycznych na podległym obszarze
  • współpraca przy optymalizacji procesów w podległym obszarze i obszarach przyległych

PROFIL

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie w produkcji i/lub logistyce
  • doświadczenie z zakresu zarządzania dużymi zespołami pracowników
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • ido pracy w systemie dwuzmianowym (5 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty​)
  • umiejętność zarządzania poprzez cele
  • umiejętność zarządzania czasem pracy
  • gotowość do pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość Lean Management
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów WMS/ERP

OFERUJEMY

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali
  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to sam
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon DECTA)
  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)
  • oraz inne, atrakcyjne benefity