Kierownik ds. Ochrony / Security Manager

Poznaj FIEGE

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Brzozie k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów. Możesz być częścią tego zespołu, ponieważ już wkrótce w rozpoczniemy działalność logistyczną na terenie centrum dystrybucyjnego, w którym zatrudnimy kilkaset osób.

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem ochrony dla Centrum Dystrybucyjnego oraz jej pracowników
  • podejmowanie działań mających na celu minimalizację ilości nadużyć/uszkodzeń produktów na terenie Centrum Dystrybucyjnego
  • kreowanie, rozwijanie i doskonalenie procesów zapewniających bezpieczeństwa na terenie Centrum Dystrybucyjnego
  • wdrażanie i egzekwowanie środków zapobiegawczych w celu zminimalizowania strat materialnych
  • współpraca z organami ścigania
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzanym obiektem
  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP podczas pracy

PROFIL

  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z ochroną osób i mienia (mile widziane w firmach logistycznych/produkcyjnych)
  • wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem, zapobiegania stratom
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość fizycznych systemów zabezpieczeń (kontrola dostępu, zarządzaniem identyfikatorami, CCTV, systemy alarmowe włamań itp.)
  • doświadczenie przy współpracy z organami ścigania w zakresie prowadzenia dochodzeń
  • chęć rozwoju oraz chęć tworzenia z nami fajnego miejsce pracy
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość PowerPoint, Word, Excel
  • dokładność, terminowość, sumienność

OFERUJEMY

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali
  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to sam
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)
  • oraz inne, atrakcyjne benefity