Specjalista ds. Kadr / HR Specialist

Poznaj FIEGE

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Brzozie k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów. Możesz być częścią tego zespołu, ponieważ już wkrótce w rozpoczniemy działalność logistyczną na terenie centrum dystrybucyjnego, w którym zatrudnimy kilkaset osób.

Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • realizowanie procesów kadrowych (zatrudniania, trwania stosunku pracy, ustania stosunku pracy, ewidencji czasu pracy)
  • wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w firmowym systemie kadrowo-płacowym
  • prowadzenie akt osobowych, weryfikacja istniejących oraz kompletowanie nowych
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej i płacowej
  • prowadzenie ewidencji benefitów firmowych
  • monitorowanie poprawność rejestracji danych pracowniczych
  • uczestnictwo w onboarding’ach
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących danych kadrowych
  • obsługa systemów do rejestracji czasu pracy

PROFIL

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowany kierunek: Ekonomia, ZZL, Finanse)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu Prawa Pracy, płac, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość obsługi programów kadrowo – płacowych
  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • bardzo dobra znajomość programów PowerPoint, Word, Excel
  • dokładność, terminowość, samodzielność, odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali
  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to sam
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)
  • oraz inne, atrakcyjne benefity